Witam,
 
Zapraszam do zapoznania się z ofertą usług kosmetycznych przedstawioną na stronie internetowej. Otwierając gabinet kosmetyczny wychodzę naprzeciw oczekiwaniom każdej osoby, która pragnie zadbać nie tylko o kondycję swojej skóry i paznokci, ale chciałaby podczas zabiegów pielęgnacyjnych  wyciszyć i zrelaksować się.

Zabiegi pielęgnacyjne są komponowane na potrzeby każdego typu cery, a kosmetyki przy pomocy, których pracuję pochodzą od renomowanych i cenionych, za efektywne preparaty, producentów, m.in.: Nanolaboratory Nantes, Chantarelle, Christina. W ofercie posiadam usługi  manicure i pedicure, które wykonuję z dużą wprawą, co w połączeniu z profesjonalnymi produktami (Podopharm, Opi, Gelish, Semilac, Indigo) daje rezultaty satysfakcjonujące nawet najbardziej wymagające osoby.

Podczas zabiegów stosuję jednorazowe artykuły kosmetyczne, a narzędzia wielokrotnego użytku, są poddawane procesowi sterylizacji w autoklawie, co daje gwarancje bezpieczeństwa i higieny. Gabinet Arnika to miejsce, które tworzę z pasją i zaangażowaniem. 
 
Zapraszam!
 
mgr Klaudia Jędrzejczyk
kosmetolog

Od dnia 8.05.2019r. wprowadzamy zasady regulujące umawianie wizyt, a przede wszystkim ich odwoływanie.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem oraz dokonywanie przemyślanych rezerwacji.

*     *     *

Od 1.06.2019r. nowy Cennik

*     *     *


Aktualny adres:


ul. Borkowska 29E/5

*     *     *

Zapraszamy !