zadatki 

W związku ze wzmożoną ilością odwoływanych / przekładanych na ostatnią chwilę wizyt – uprzejmie prosimy o odwoływanie / przekładanie terminu rezerwacji jak najwcześniej Państwo wiedzą, że nie będą mogli zrealizować wizyty, a nie w momencie otrzymania przypomnienia lub w dniu zabiegu.
Dostępne terminy, mogłyby zostać zajęte przez innych klientów, gdyby zostały odwołane z większym wyprzedzeniem.

W związku z tym:

1.

Ważna zmiana: SMS przypominający o rezerwacji będzie wysyłany około 48 godzin przed wizytą (a nie jak dotychczas 24h).

2.

Klienci, którzy rezerwują wizyty ze znacznym wyprzedzeniem, mogą dodatkowo otrzymać od nas telefon na 3-5dni przed wizytą z prośbą o potwierdzenie wizyty. Potwierdzenie wizyty zarezerowanej ze znacznym wyprzedzeniem, późniejsze anulowanie będzie wiązać się z nałożeniem zadatku na następną wizytę w wysokości 50% na poczet kolejnej wizyty.

3.

Zadatek w wysokości 50% ceny zabiegu jest pobierany od każdego nowego klienta, który chce umówić sie na wizytę w Gabinecie Arnika. Zadatek jest pobierany na poczet rezerwowanej usługi i po jej wykonaniu będzie odjęty od całej kwoty zabiegu. W przypadku nie odwołania wizyty, zmiany terminu wizyty do 24h przed zabiegiem, nie pojawienia się w dniu wizyty – zadatek przepada i jest bezzwrotny.

4.

Dla stałych klientów zadatek nie jest pobierany, z wyjątkiem gdy:

a) klient nie przyjdzie na umówiony termin, odwoła lub przełoży wizytę na mniej niż 24h przed wizytą. Klient będzie proszony o zapłacenie zadatku w wysokości 50% na poczet następnej wizyty.

b) klient sam przełożył wizytę poprzez aplikację Booksy na mniej niż 24h przed zaplanowaną wizytą. Skontaktujemy się telefonicznie w celu poinstruowania jak opłacić zadatek na poczet następnej wizyty.

c) klient sam anulował wizytę poprzez aplikację Booksy na mniej niż 24h i umówił się na nowy termin. Jeżeli system Booksy nie pobrał zadatku podczas rezerwacji – skontaktujemy się telefonicznie w celu poinstruowania jak opłacić zadatek na poczet następnej wizyty.

5.

W przypadku opłacenia zadatku i ewentualnego nie przyjścia /odwołania / przełożenia wizyty w czasie krótszym niż 24h przed zabiegiem – zadatek przepada.

6.

W przypadku, gdy klient odwoła dwie wizyty w sposób niezgodny z regulaminem – Gabinet wprowadzi konieczność opłacenia 100% ceny każdej usługi w trakcie rezerwacji. Przedpłata przepada, gdy wizyta nie zostanie odwołana regulaminowo.

W Gabinecie Arnika chciałybyśmy skupić się na tym, by wysoka jakość usług dla naszych klientów była realizowana z energią i uśmiechem.

Uprzejmie dziękujemy za zrozumienie.

Zapraszamy do rezerwacji  poprzez Booksytelefonicznie lub osobiście w Gabinecie Arnika w Krakowie.

ZAPRASZAMY!

Don`t copy text!